showroom zakupy on-line do pobraniakariera


Firma Bopan zajmuje się produkcją i sprzedażą listew przypodłogowych. W swojej ofercie sprzedażowej posiada również panele podłogowe oraz artykuły wykończeniowe.

Zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach pracy począwszy od pracowników produkcji, magazynierów, montażystów, pracowników działu obsługi klientów, sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych!

Jeżeli uważasz że jesteś interesującą osobą i masz doświadczenie na podobnych stanowiskach, wyślij do Nas swoje CV oraz Listw Motywacyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!W przesyłanych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych do bazy Bopan Artur Żurawski Katarzyna Żurawska S.C., przechowywanie danych osobowych oraz ich przetwarzanie dla potrzeb procesu rekrutacji przez Bopan Artur Żurawski Katarzyna Żurawska S.C. zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883)."aktualne oferty
Stanowisko Magazynier

Poszukujemy osoby do pracy w Łukowie na stanowisko magazynier na pełen etat. Jeżeli jesteś zainteresowanay pracą, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego pod adres e-mail: bopan@bopan.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!