Nowatorskie panele z kolekcji Expert + przeznaczone są do mieszkań, pokojów hotelowych czy biur – ze względu na odporność na nacisk i zarysowania.
Dąb Alicante to podłoga dla wymagających. Dzięki jej synchronicznej strukturze, wyjątkowej tonacji i dbałości o detale stworzysz wyszukaną i wyjątkową przestrzeń.
| Kod produktu: | 518 |
| Grubość: | 12mm |
| Wymiary: | 1286mmx172mm |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Rodzaj krawędzi: | 4V |
| Opakowanie: | 1,327 m2 |
| Producent: | Weninger |
| Kolekcja: | Expert + |
| Wykończenie: | mat |
| Odcień koloru: | średni |