Podłogi z kolekcji De Lux Jodełka Wodoodporne posiadają ponadczasowy design w formie jodełki, uszlachetnionej głęboko szczotkowaną strukturą 3D. Na lata pozostaną kunsztowną podstawą eleganckich aranżacji
Panele podłogowe Dąb Grenada charakteryzują się starannie dobranym odcieniem i powierzchnią heliochrom, dzięki czemu trafią do najbardziej wymagających. Bo wyrafinowany gust doceni każdy!
*Wzory Jodełka De Lux układane są z desek lewych i prawych. Należy zakupić dwa osobne artykuły.
| Kod produktu: | 535 J |
| Grubość: | 12mm |
| Wymiary: | 640mmx143mm |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Rodzaj krawędzi: | 4V |
| Opakowanie: | 1,19 m2 |
| Producent: | Weninger |
| Kolekcja: | De Lux Jodełka |
| Wykończenie: | mat |
| Odcień koloru: | średni |