Niezawodne panele z kolekcji De Lux dedykowane są do szczególnie wymagających pomieszczeń ze względu na wysoką odporność na nacisk i zarysowania.
Dąb Kansas to elegancka i wytrzymała podłoga. Dzięki strukturze heliochrom, która nadaje matowym deskom srebrzystego połysku w tłoczeniach i wysmakowanej kolorystyce stworzysz niezwykle wyjątkową przestrzeń.
| Kod produktu: | |
| Grubość: | 12mm |
| Wymiary: | 1286mmx214mm |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Rodzaj krawędzi: | 4V |
| Opakowanie: | 1,651m2 |
| Producent: | Weninger |
| Kolekcja: | De Lux |
| Wykończenie: | mat |
| Odcień koloru: | średni |