Panele z kolekcji Smart znajdują zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, a także w lokalach użyteczności publicznej, ze względu na odporność na nacisk i zarysowania.
Dąb Lyon to klasyczna, a jednocześnie nowoczesna podłoga tworząca wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu. Wysmakowany rysunek słojów drewna połączony z wyjątkową barwą nada wnętrzu przyjaznego charakteru.
| Kod produktu: | K4420 AF |
| Grubość: | 8 mm |
| Wymiary: | 1383mmx193mm |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Rodzaj krawędzi: | 4V |
| Opakowanie: | 2,402 m2 |
| Producent: | Weninger |
| Kolekcja: | Smart |
| Wykończenie: | mat |
| Odcień koloru: | średni |