Perfekcyjne panele z kolekcji Ambiance są przeznaczone do mieszkań, pokojów hotelowych czy biur – ze względu na odporność na nacisk i zarysowania.
Dąb Naturalny to ponadczasowa podłoga. Dzięki jej synchronicznej strukturze i wyjątkowej tonacji stworzysz niezwykle wyszukaną przestrzeń.
| Kod produktu: | 450 |
| Grubość: | 8 mm |
| Wymiary: | 1286mmx193mm |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Rodzaj krawędzi: | 4V |
| Opakowanie: | 2,222 m2 |
| Producent: | Weninger |
| Kolekcja: | Ambiance |
| Wykończenie: | mat |
| Odcień koloru: | jasny |